Keresendő szöveg:

Találatok száma: 12

1. Dél-Afrikában edződnek a gödöllői sprinterek
    2019-04-08 10:26:10
    Nádházy Evelin és Deák Nagy Marcell a távoli országban ideális körülmények között készülnek a szabadtéri idényre
  2. Két éremmel zárta a GEAC a fedett ob első napját
    2019-02-16 17:39:25
    Mindkét medáliát 400 méteres síkfutásban nyerték a helyi klub versenyzői, Nádházy Evelin és Deák Nagy Marcell
  3. Deák Nagy Marcell visszatért Gödöllőre
    2018-12-18 18:13:41
    Két év elteltével csatlakozott újra anyaegyesületéhez a 400 méteren nemzetközi mércével mérve is sikeres atléta
  4. Atlétikai ob: öt gödöllői elsőség, Kaptur Éva triplázott
    2016-08-01 10:17:35
    A 400 méteren bajnoki címet szerzett Deák Nagy Marcell lefutotta volna a GEAC aranyérmes női váltóját
  5. Keleti bajnokként jutottak be a gödöllői atléták a csapatbajnoki döntőbe
    2014-05-12 14:10:59
    Répási Petra országos juniorcsúcsot futott 100 gáton, Deák Nagy Marcell a tengerentúlról jött haza, hogy váltótag legyen
  6. Négy kategóriában vitték a pálmát a gödöllői sportolók
    2012-12-07 18:34:12
    Pest megye legjobbja lett Deák Nagy Marcell, Benkő Ákos, a TEVA-Gödöllői RC női röplabda-, valamint a GEAC férfi kardcsapata
  7. Az év legjobb U23-as atlétája lett Deák Nagy Marcell
    2012-11-18 10:38:52
    A Gödöllői EAC Eb-ezüstérmes sprintere mesterével, Benkő Ákossal vett részt a díjkiosztó gálán
  8. Deák Nagy Marcell futamnegyedik a londoni olimpián
    2012-08-04 12:36:19
    Öt századmásodpercen múlott a gödöllői atléta elődöntője a 400 méteres síkfutásban
  9. Eb-ezüstöt nyert Deák Nagy Marcell!
    2012-06-29 20:51:44
    Idei legjobb időeredményével állhatott fel a dobogó második fokára a Gödöllői EAC futója
  10. Benkő Ákos príma tanítványai
    2011-11-25 08:04:21
    Gyenesei Leila és Deák Nagy Marcell sokat köszönhetnek a mesteredzőnek
  11. Universiade-aranyérmes Deák Nagy Marcell
    2011-08-18 14:14:18
    Pályafutása második legjobb időeredményével (45,50 másodperc) győzött Kínában Benkő Ákos tanítványa
  12. Deák Nagy Marcell, az aranyifjú!
    2011-07-22 18:12:19
    Országos felnőtt rekorddal nyert junior Európa-bajnokságot a gödöllői futóatléta, és indulhat a londoni olimpián